CL6
  Uživatel : nepřihlášený
 
CB klub Česká Lípa
ODKUD KAM Vzdálenost (km): Azimut:
číslo článku :
NĚCO ZDARMA
PRO TVOJE STRÁNKY

Do akce Koštice 2017 zbývá

Ve čtvrtek 28.9 je státní svátek, akce trvá až do neděle, největší nápor se očekává jako vždy v sobotu (30.9).

Přihlášení na některé
akce klubu

Koštice 2017

Vítejte na www.CBDX.cz

Banka deníků
On-line přehled deníků

Poznačte si v kalendáři
Info o akcích můžete i sami vkládat

Pojedete na portejbl ?
Tak o tom dejte vědět !

Prodám - Koupím - Vyměním
Burza, sami si můžete vkládat inzeráty - ty jsou pak rozesílány emailem všem odběratelům

CB kluby, odkazy
Chybí zde Váš CB klub, expedice a pod ? Doplňte si ji ...

Začínáme na CB

Náš CB klub Česká Lípa

Klubové záležitosti
Činnost klubu
Expedice Borůvka
Download souborů
Plánujeme ...
Zúčastnili jsme se
Napsali nám
Diskusní fórum
Lokátorová mapa světa

Soutěž
LETNÍ POLNÍ DEN 2017

VÝSLEDKOVÁ LISTINA LPD 2017
Propozice soutěže LPD 2017
Historie LPD v datech
Články o soutěži LPD
Diskusní fórum věnované soutěži LPD
Program Deník LPD.EXE

Česká CB Liga 2016/2017

Tabulky pořadí 2017/2018
Tabulky pořadí 2016/2017
Tabulky pořadí 2015/2016
Tabulky pořadí 2014/2015
Tabulky pořadí 2013
Tabulky pořadí 2012
Tabulky pořadí 2011
Tabulky pořadí 2010
Tabulky pořadí 2009
Články - CB Liga
Propozice CB liga
DISKUSE - CB Liga
Historie CB ligy

Eter bez hranic

Přihláška EBH
Přehled přihlášených
Propozice - EBH
Články - Eter bez hranic

Expedice VIKING 2016

Expedice VIKING 2016
Přehled SMS zpráv

archiv :
Články expedice IBERIA 2014
Články expedice BALKÁN 2012

Programy ke stažení

Lokátorová mapa
Deník LPD.EXE
Deník pro LPD (WORD)

Přehledy

Seznam všech ČLÁNKŮ
Autoři článků
Seznam všech ANKET
Seznam všech DISKUSÍ

Právě tento Web čte 18 lidí.

Z toho privilegovaných uživatelů : 1

Jak získat vyšší privilegia ? Vyplň formulář a je to.

Co tím získáš ?
Budeš si moci libovolně kdykoliv měnit některá nastavení, která jsou anonymním uživatelům nedostupná včetně možnosti vkládat svoje komentáře a příspěvky ke článkům ...

Ověř svoji volačku :
Ověř lokátor místa :
ověřte si doménu:
Předpověď počasí z
www.meteopress.cz




Hledej na Seznamu v našich stránkách :
 http://www.CBDX.cz  > Ěter bez hranic  > Konečné vyhodnocení Memoriálu Milana 42 EBH 2016 a CB ligy 2015-2016.
   Verze pro TISK  /   Poslat upozornění na článek komu :     od koho :  

Konečné vyhodnocení Memoriálu Milana 42 EBH 2016 a CB ligy 2015-2016
28.8.2016 14:27:01  - Venca Chotěšov CL-39 - Ěter bez hranic
Holice jsou za námi a je tedy možno předložit výsledkovou listinu.
                                                                                                                                                                                                 

Holice jsou za námi a je tedy možno předložit výsledkovou listinu jak EBH 2016, tak CB ligy 2015-2016.

Závěrečné vyhodnocení CB ligy 2015 – 2016.

 
V TOP DX


Na 1.místě se umístila:               exp.Radegast


Na 2.místě se umístil:                       Milan Senica


Na 3.místě se umístil:                     Honza Sulejovice

 

V CB Lize



Putovní pohár získala :                    exp.Radegast


Na 2.místě se umístil :                           Milan Senica


Na 3.místě se umístil :                            Tomáš Sruby

 

 

Závěrečné hodnocení EBH 2016

 

V českém hodnocení je pořadí následující :


Na 1.místě se umístil    Tomáš Sruby CL-81

 
Na 2.místě se umístil          exp.Furgon

 
Na 3.místě se umistil         Honza Sulejovice

 

V česko-slovenském ( absolutním) hodnocení je pořadí následující :

 
Držitel put.poháru je   Tomáš Sruby CL-81

 
Na 2.místě se umístil            Milan Senica

 
Na 3.místě se umístil               exp.Furgon

 

České pořadí

vol.zn. název soutěžícího místo startu lokátor Km body
1   CL-81 Tomáš Sruby Šerlich JO80EH 21772 25703
2   MT-3 exp.Furgon Pustý JO80FF 15964 21005
3   MT-9 Honza Sulejovice Svahová JO60QN 16367 20736

4   MT-1 exp.Radegast Čerchov JN69JJ 12311 14523
5   CT-8 exp.Netopýr Keprník JO80NE 12532 14047
6   CT-13 exp.Adam-84 Dvorská Bouda JO70UQ 9299 10435
7   CL-63 exp.Laguna Rozhledna Náčkovice JO70DP 6864 9348
8   CT.11 exp.Morava Ranoš JN89SO 8027 8546
9   CL-60 exp.Sněžník Děčínský Sněžník JO70BT 6535 8454
10 CT-10 exp.Beskydy Velký Javorník JN99EH 7248 7922
11 CT-1 exp.Kleť Přední Skála JN89DN 4501 5559
12 CL-95 Soptík Hřensko Husův Vrch JO60VR 4486 5494
13 CT-5 Jindra Meclov Škarmanka JN69JK 4161 5246
14 CT-18 exp.Žeryk Tumberk JN78DQ 3985 5192
15 CL-84 Alli Třebechovice U Borovice JO70QP 3936 5116
16 CT-15 exp.Olza Loučka JN99JP 4500 5003
17 CT-22 exp.Třemšín Rozhledna Třemšín JN69VN 4024 4727
18 CT-14 exp.Crusader Třebouňský Vrch JO60MA 4156 4654
19 CT-2 exp.Bakalář Pavlíkov JO60UB 2955 4391
20 CT-7 exp.Krušnohor Loučná JO60MJ 3165 3908
     CT-4 Sokol Dobříš Studený Vrch JN79AT 3086 3853
     CT-12 exp.Ještěr Visalaje JN99GM 3051 3118
     CT-17 Agáta Plánice Štírka JN69SJ 2643 3012
     CT-19 Jura Kravsko Kraví Hora JN78WW 2493 2761
     CT-23 exp.Ján Golián Brťoví JN89EM 1945 2035
     CT-24 Petr Žíželice Dománovický Vrch JO70PC 1827 2009
     CL-74 Mirek Úštěk Havraní Vrch JO70EQ 1519 1925
     CT-3 exp.Vada Radhošť JN99CL 1421 1421
     CT-20 Tomáš Litvínov Zahrada Litvínov JO60TO 811 1132
     CT-6 Ondra Lipiny U Rozhledny JO80BE 517 564

 

Česko-Slovenské pořadí

vol.zn. název soutěžícího místo startu lokátor Km body
1   CL-81 Tomáš Sruby Šerlich JO80EH 21772 25703
2   ST-1 Milan Senica Velká Javorina JN88UU 19715 23418
3   MT-3 exp.Furgon Pustý JO80FF 15964 21005

4   MT-9 Honza Sulejovice Svahová JO60QN 16367 20736
5   MT-1 exp.Radegast Čerchov JN69JJ 12311 14523
6   CT-8 exp.Netopýr Keprník JO80NE 12532 14047
7   ST-25 exp.Saigon Devinská Kobila JN88LE 10242 12330
8   ST-17 Fido Piešťany Homolka JN98HX 10106 10859
9   SK-424 exp.Batovan Inovec JN98AS 9862 10792
10 CT-13 exp.Adam-84 Dvorská Bouda JO70UQ 9299 10435
11 CL-63 exp.Laguna Rozhledna Náčkovice JO70DP 6864 9348
12 CT.11 exp.Morava Ranoš JN89SO 8027 8546
13 CL-60 exp.Sněžník Děčínský Sněžník JO70BT 6535 8454
14 ST-27 exp.Murgas Vysoká JN88OJ 7302 8380
15 CT-10 exp.Beskydy Velký Javorník JN99EH 7248 7922
16 ST-7 exp.Dračik Skalka JN98LR 6747 7222
17 SK-628 Jano Nové Zámky Trnovník JN98LR 5611 6452
18 ST-11 Pavol Turicky Tanovo JN98TM 4526 6248
19 ST-9 exp.Jelen Križná JN98MV 4645 5803
20 CT-1 exp.Kleť Přední Skála JN89DN 4501 5559
     CL-95 Soptík Hřensko Husův Vrch JO60VR 4486 5494
     SK-525 exp.Mafia Mozolovci JN98NM 4372 5448
     CT-5 Jindra Meclov Škarmanka JN69JK 4161 5246
     CT-18 exp.Žeryk Tumberk JN78DQ 3985 5192
     CL-84 Alli Třebechovice U Borovice JO70QP 3936 5116
     CT-15 exp.Olza Loučka JN99JP 4500 5003
     SK-777 exp.Trnavaci Chata Spartak JN99CH 4599 4926
     CT-22 exp.Třemšín Rozhledna Třemšín JN69VN 4024 4727
     CT-14 exp.Crusader Třebouňský Vrch JO60MA 4156 4654
     ST-8 exp.Narkobaron Sitno JN98KJ 3707 4631
     CT-2 exp.Bakalář Pavlíkov JO60UB 2955 4391
     ST-38 Rado Krtovce Panská Javorina JN98AR 3676 4134
     SK-393 exp.Plesivá Plesivá JN88TN 3234 3912
     CT-7 exp.Krušnohor Loučná JO60MJ 3165 3908
     CT-4 Sokol Dobříš Studený Vrch JN79AT 3086 3853
     ST-31 Radio Horna Orava Hola JN99OH 2621 3129
     CT-12 exp.Ještěr Visalaje JN99GM 3051 3118
     ST-6 exp.Barbakan Zvolen JN98OV 2807 3068
     ST-30 exp.Bororo Homolka JN98DV 2431 3039
     CT-17 Agáta Plánice Štírka JN69SJ 2643 3012
     ST-14 exp.Apolo Kralova Hola KN08BV 2558 2864
     SK-200 exp.Heloukošice Uhornianské_Sedlo KN08IQ 2676 2810
     CT-19 Jura Kravsko Kraví Hora JN78WW 2493 2761
     ST-32 exp.Salamandra Rosniarky JN98KL 2200 2452
     SK-001 exp.Horec Zaborie JN99MA 2230 2368
     ST-24 exp.Gama Studenec JN98FV 1920 2282
     SK-703 exp.Kysuca Polom JN99IM 2084 2155
     ST-18 exp.Rysy Štrbské Pleso KN09AD 1809 2072
     CT-23 exp.Ján Golián Brťoví JN89EM 1945 2035
     CT-24 Petr Žíželice Dománovický Vrch JO70PC 1827 2009
     CL-74 Mirek Úštěk Havraní Vrch JO70EQ 1519 1925
     ST-23 exp.Grun Mala Smrekovica JN98VS 1728 1847
     SK-702 exp.Teplicka Dubrava JN88XV 1562 1795
     CT-3 exp.Vada Radhošť JN99CL 1421 1421
     SK-673 exp.Nadej Kojšovská Hola KN08LS 1201 1205
     CT-20 Tomáš Litvínov Zahrada Litvínov JO60TO 811 1132
     SK-787 exp.Orava Ostrý Vrch JN99RE 879 910
     CT-6 Ondra Lipiny U Rozhledny JO80BE 517 564
     ST-28 exp.Svišťe Rakos KN08RO 334 353
     ST-34 Ares Heringes KN08PR 121 135
     ST-21 Michal Pribovce Pribovce JN98KX 28 31

Vítězům blahopřejeme a všem děkujeme za velmi pěknou účast a těšíme se příští rok opět na spolupráci.

 

Za pořadatele :

Števo Zvolen CL-35, Venca Chotěšov CL-39, Fousáč Plzeň CL-51 a Tomáš mob.Roudnice CL-31

756 x shlédnut článek : http://www.cbdx.cz/clanek2879-konecne-vyhodnoceni-memorialu-milana-42-ebh-2016-a-cb-ligy-2015-2016.htm
Vaše diskuse, připomínky, náměty, návrhy, myšlenky k článku - prostě cokoliv Vás napadne ...

Věc Datum a čas  Autor
                                                                                                                                                                 

RSS CB klub Česká Lípa - optimalizováno pro Internet Explorer 4.x , Netscape 4.7 a vyšší .
.