HISTORIE  LETNÍCH  POLNÍCH  DNŮ

 Česká Lípa

 

 

 

 

 

VÍTĚZOVÉ ROČNÍKŮ:

19.LPD

2016

1. místo

CL-31

Tomáš mobil Roudnice

21258 bodů

2.místo 

CL-81

Tomáš Sruby

20029 bodů

3.místo 

ET-118

Vorel Stupno

19180 bodů

18.LPD

2015

1. místo

ET-117

Exp. Furgon

20299 bodů

2.místo 

ET-115

Milan Senica

18449 bodů

3.místo 

ET-120

Žán Braník

17529 bodů

17.LPD

2014

1. místo

CL-57

Pavel Pavlovice

22237 bodú

2.místo 

ET-121

Exp. Kečali

18378 bodů

3.místo 

ET-101

ˇZán Branik Praha

17010 bodů

16. LPD 2013

1. místo

CL-50

Honza Sulejovice

31102 bodů

2.místo 

CL-57

Pavel Pavlovice

22213 bodů

3.místo 

ET-111

Franta Město

21884 bodů

15. LPD 2012

1. místo

 CL-31

 Tomáš Roudnice

15040bodů

 

2.místo 

 CL-45

 Vorel Stupno

14175bodů

 

3.místo 

 ET-126

 Exp. Kopec

14083bodů

 

14. LPD 2011

1. místo

CL-57

Pavel Pavlovice

25752bodů

 

2.místo 

ET-83

Jerry Nové Město

21337bodů

 

3.místo 

Et-75

Babča Česká Lípa

20947bodů

 

13. LPD 2010

1. místo

CL-57

Pavel Pavlovice

24235bodů

 

2.místo 

ET-102

Exp. Anděl

18656bodů

 

3.místo 

CL-31

Tomáš mobil Roudnice

17682bodů

 

12. LPD 2009

1. místo

CL-51

Fousáč Plzeň

28436bodů

 

2.místo 

ET-121

Miloš Hroška

25727bodů

 

3.místo 

ET-123

Exp. Vysočina

20739bodů

 

11. LPD 2008

1. místo

ET-101

Karci Lučenec

34222bodů

 

2.místo 

CL-35

Števo Zvolen

26715bodů

 

3.místo 

CL-31

Tomáš mobil Roudnice

26385bodů

 

10. LPD 2007

1. místo

CL-11

Kmochy Varnsdorf

29299bodů

 

2.místo 

ET-66

Libor Strážky

26949bodů

 

 

3.místo 

CL-22

Jantar Liberec

26605bodů

 

9. LPD 2006

1. místo

ET-145

Exp. BARBAROSA

26343bodů

 

2.místo 

ET-90

Exp. SNĚHULÁK

25099bodů

 

3.místo 

ET-70

JERRY NOVÉ MĚSTO

23102bodů

 

8. LPD 2005

1. místo

   CL-6

BOHOUŠ ČESKÁ LÍPA           

20290 bodů

 

2.místo 

   CL-35

ŠTEVO ZVOLEN           

19982 bodů

 

3.místo 

   ET-68

Exp. SNĚHULÁK    

19170 bodů

 

7. LPD 2004

1. místo

   CL-35

ŠTEVO ZVOLEN           

23654 bodů

 

2.místo 

   CL-37

MÍRA KOLÍK VĚDOMICE           

23615 bodů

 

3.místo 

   ET-80

Exp. SNĚHULÁK    

22 bodů

 

6. LPD 2003

1. místo

   CL-6

BOHOUŠ ČESKÁ LÍPA           

24617 bodů

 

2.místo 

   ET–87

expedice  RADEGAST                         

24278 bodů

 

3.místo 

   CL-37

MÍRA KOLÍK VĚDOMICE           

22915 bodů

 

5. LPD 2002

1. místo 

   ET-3

TYGR MUTĚNICE                    

24566 bodů  

 

2. místo 

   ET-64

MÍRA KOLÍK VĚDOMICE        

21288 bodů

 

3. místo 

   ET-33

exp. RADEGAST                    

20759 bodů                  

 

4.LPD 2001

1. místo 

   ET-2

MAŠINKA PYŠELY                 

13214 bodů

 

2. místo 

   ET- 20

ŠIMON                                      

11741 bodů

 

3. místo 

   ET-10

KEFÍR MALÁ VÍSKA                

10929 bodů           

 

3.LPD  2000

1. místo

   ET-69

COLT ÚSTÍ NAD LABEM        

10245 bodů

 

2. místo

   ET-33

LIBOR STRÁŽSKÝ                   

  9977 bodů

 

3. místo

   ET-59

STANDA ÚSTÍ NAD LABEM    

  9762 bodů

 

2. LPD  1999

1. místo

   ET- 60

ZDENĚK KDYNĚ                    

  8407 bodů

 

2. místo

   CL- 5

KAREL STRUŽNICE                

  6971 bodů

 

3. místo

   CL-19

HONZA  ŠPIČÁK                      

  6776 bodů

 

1. LPD  1998

1. místo

   ET-66

PEPA KOHOUT                     

  6241 bodů

 

2. místo

   ET-39

KOBLIHA                                

  5974 bodů

 

3. místo

   ET-151

STANDA KLATOVY               

  5815 bodů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEJDELŠÍ SPOJENÍ:

19,LPD

CL-31

Tomáš Roudnice

JO60TP

CL-83

exp.Baťovan

JN98AS

380

ET*156

exp.Adam

JO60UQ

CL-83

exp.Baťovan

JN98AS

377

ET-118

Vorel Stupno

JN69JJ

A-39

Milan Stupno

JN88UU

363

18,LPD

ET-115

Milan Senica

JN88UU

A-121

Honza Sosnová

JO60LJ

382

CL-67

Faktor Nehvizdy

JO60QN

ET-115

Milan Senica

JN88UU

365

CL-45

Vorel Stupno

JN69JJ

ET-115

Milan Senica

JN88UU

363

17,LPD

ET-125

Milan Senica

JN88UU

AA-88

Honza Sosnová

JO60LJ

382

ET-125

Milan Senica

JN88UU

CL-45

Vorel Stupno

JN69JJ

363

ET-125

Milan Senica

JN88UU

CL-49

Jarda Koštice

O60RO

362

16.LPD

CL-45

Vorel Stupno

JN69JK

A-115

Tomáš m. Roud.

JN99CH

392

CL-50

Honza Sulejovice

JO60QN

ET-129

exp. Zlatokop

JN98AS

390

ET-152

exp. Mlýn

JN88TU

A-31

Honza Sosnová

JO60LJ

377

15.LPD

ET110

Milan Senica

JN88RT

A-1 

Honza Sosnová

JO60LJ

369

 CL-31

 Tomáš m. Roudnice

JO60TP

ET-120

Mattoni Znojmo

JN88VW

354

ET-133

Exp. Mlýn

JN88TU

CL-31

Tomáš.Roudnice

JO60TP

349

14.LPD

 

CL-57

 Pavel Pavlovice

 JN67NP

 ET-83

Jerry Nové Město

 JO70PV

394

 CL-31

 Tomáš Roudnice

JN69GX

A-63

Marconi

JN88UU

394

CL-31

Tomáš Roudnice

JN69GX

ET-84

Expedice Mlýn

 JN88TU

388

CL-57

Pavel Pavlovice

JN67NP

ET-75

Babča Česká Lípa

JO70SQ

381

12.LPD

ET-95

Exp. Tukan

JN89WL

A-12

Venca Chotěšov

IO53HA

1924

ET-102

Exp. Anděl

JN79OB

A-12

Venca Chotěšov

IO53HA

1764

CL-55

Jarda Chlumčaný

IO53NM

ET-110

CH26 Advent team

JO70DP

1607

CL-31

Tomáš mobil Roudnice

JN69GX

CL-55

Jarda Chlumčaný

JN88VW

396

CL-31

Tomáš mobil Roudnice

JN69GX

A-300

Kmochy Varnsdorf

JN88UU

394

CL-55

Jarda Chlumčaný

JN88VW

A-31

Honza Sosnová

JO70LJ

383

 

CL-31

Tomáš mobil Roudnice

JN69GX

ET-122

Milan Senica

JN88RT

378

ET-92

Exp. Mari

JO60KI

ET-122

Milan Senica

JN88RT

372

 

11.LPD

ET-101

Karci Lučenec

JO01CS

CL-35  

Števo Zvolen

JN99JC

1344

ET-101

Karci Lučenec

JO01CS

ET-106

Exp. Asterix

JN99DH

1302

ET-101

Karci Lučenec

JO01CS

ET-109  

Exp. Rama

JN88VW

1282

 

10.LPD

CL-31

Tomáš mobil Roudnice

JN69GX

ET-72  

Exp. HOUSTON

JN99JC

461

ET-85

Tom Ostrov

JO60KI

ET-72  

Exp. HOUSTON

JN99JC

447

CL-56

Junior Chlumčany

JN69JK

ET-72  

Exp. HOUSTON

JN99JC

437

9. LPD    

CL-31

Tomáš mobil Roudnice

JN69GX

ET-72  

Exp. HOUSTON

JN99JC

461

ET-72

Exp. HOUSTON

JN99JC

ET-86

Vorel Stupno

JN69JK

437

ET-72

Exp. HOUSTON

JN99JC

CL37

MÍRA KOLÍK VĚDOMICE

JN69PE

400

8. LPD    

CL-31

Tomáš mobil Roudnice

JN69GX

A164

Tygr Mutěnice

JN88UU

394

ET-91

Lucifer Mělník

JO60NK

A124

Tygr Mutěnice

JN88UU

374

ET-83

Jarda Kostice

JO60TP

A134

Tygr Mutěnice

JN88UU

354

7. LPD    

ET-72  

JOSEF VRÁBLE 

JN98LR     

CL-37  

MÍRA KOLÍK VĚDOMICE

JN69PE

417 km

ET-76

Exp. Bortin

JN99KD

CL-37

Míra KOLÍK VĚDOMICE

JN69PE

406 km

ET-98

Jarda Třebotov

JN69RF

ET-72

JOSEF VRÁBLE

JN98LR

405 km

6. LPD    

 ET- 1  

JANO TATRA  

JN99JC     

A-1  

HONZA SOSNOVÁ   

JO60LJ

443 km

5. LPD    

 ET- 2 

ŠTEVO ZVOLEN

JN98AS   

A-1  

HONZA SOSNOVÁ   

JO60LJ

408 km

4. LPD    

 ET- 53

VENCA MANTOV

JO60MJ

ET-6

HAVRAN MUTĚNICE

JN99FN

398 km  

3. LPD

 ET- 69

COLT ÚSTÍ   

JO80PB       

A-28 

HONZA SOSNOVÁ  

JO60LJ

310 km

 ET- 33

LIBOR STRÁŽKY

JO80PB

A-100

HONZA SOSNOVÁ  

JO60LJ

310 km

2. LPD    

 ET-1   

ŠTEVO Zvolen 

JN88VU   

A22  

HONZA SOSNOVÁ 

JO60LJ

388 km

1. LPD    

 ET-66 

PEPA KOHOUT

 

 

Kontrolní stanice

 

253 km  

 

 

 

 

 

NEJVÍCE PLATNÝCH SPOJENÍ:

19.LPD

CL-81

Tomáš Roudnice

108

18.LPD

ET-117

Exp. Furgon

100

17.LPD

   CL-57

Pavel  pavlovice

109

16.LPD

   CL-50

Honza Sulejovice

115

15.LPD

    ET-108   

Barry Nová Paka

  89 

14.LPD

    ET-102

Exp. Anděl

  96

13.LPD

    ET-102

Exp. Anděl

  88

12.LPD

    ET-121

Miloš Hroška

120

11.LPD

    ET-84

Exp. Vysočina

111

10.LPD  

    ET-66

Libor Strážky

146

9. LPD  

    ET-145

Exp. BARBAROSA

145

8. LPD  

    CL-6

BOHOUŠ  Č. LÍPA                                                    

112

7. LPD  

    ET-140  

Exp. BARBAROSA

125

6. LPD  

    CL-6  

BOHOUŠ  Č. LÍPA                                                   

126

5. LPD  

    CL-6  

BOHOUŠ  Č. LÍPA                                                   

120

4. LPD  

    ET-20

ŠIMON     Č.Lípa                                                                 

  68

3. LPD   

    CL-6  

BOHOUŠ LÍPA    a    ET-2     VENCA CHOTĚŠOV

  54

2. LPD  

    ET-25

Pavel Mašinka    a     CL-24   Marty Cvikov            

  40

1. LPD  

    CL-5  

Karel Stružnice                                                        

  42

 

 

 

NEJVĚTŠÍ PRUMĚR  DX  NA JEDNO SPOJENÍ:

19.LPD

ET-118

Vorel Stupno

173 km

18.LPD

ET-115

Milan Senica

227 km

17.LPD

  CL-57

Pavel Pavlovice

            160 km

16.LPD

CL-50

Honza Sulejovice

205 km

15.LPD

   ET-110

Milan Senica

202 km

14.LPD

   CL-57

Pavel Pavlovice

  267 km

13.LPD

   CL-55

Jarda Chlumčany

1607 km

12.LPD

   ET-118

Exp. Ježek

241 km

11.LPD

    ET-101

Karci Lučenec

1059 km

10.LPD

   ET- 72

Exp. HOUSTON

228km

9. LPD

    ET- 72

Exp. HOUSTON

214 km

              8.LPD

    ET- 68

Exp. SNĚHULÁK

179 km

7. LPD

    ET-104

ZDENĚK KDYNĚ

238 km

6. LPD

    CL-22

JANTAR LIBEREC

206 km

5. LPD

    ET-3 

TYGR MUTĚNICE   

212 km

4. LPD

    ET-2

MAŠINKA PYŠELY

204 km

3. LPD

    ET- 10

ŠTEVO ZVOLEN  

197 km

2. LPD

    ET- 60

Zdeněk Kdyně     

277 km

1. LPD

    ET- 66

Pepa Kohout       

185 km

 

 

 

Počet soutěžních stanic v jednotlivých ročnicích:

19. LPD                                                                            

ET

 

A

 

18. LPD

ET

40 soutěžních stanic

A

55 kontrolních stanic

17. LPD

ET

42 soutěžních stanic

A

60 kontrolních stanic

16. LPD

ET

38 soutěžních stanic

A

69 kontrolních stanic

15. LPD

ET

 38 soutěžních stanic

A

44 kontrolních stanic

14. LPD

ET

27 soutěžních stanic

A

56 kontrolních stanic

13. LPD

ET

35 soutěžních stanic

A

35 kontrolních stanic

12. LPD

ET

43 soutěžních stanic

A

58 kontrolních stanic

11. LPD

ET

53 soutěžních stanic

A

47 kontrolních stanic

10. LPD

ET

72 soutěžních stanic

A

51 kontrolních stanic

9. LPD

ET

66 soutěžních stanic

A

50 kontrolních stanic

8.LPD

ET

73 soutěžních stanic

A

40 kontrolních stanic

7. LPD

ET

78  soutěžních stanic

A

35 kontrolních stanic

6. LPD

ET

76  soutěžních stanic

A

24 kontrolních stanic

5. LPD

ET

81  soutěžních stanic

A

21  kontrolních stanic

4. LPD

ET

65  soutěžních stanic

A

26  kontrolních stanic

3. LPD

ET

51  soutěžních stanic

A

16  kontrolních stanic

2. LPD

ET

47  soutěžních stanic

A

12  kontrolních stanic

1. LPD

ET

35  soutěžních stanic

A

10  kontrolních stanic

 

 

 

 

 

 

Nejmladší účastník závodu  hodnoceno od 3 ročníku

19. LPD

---

 

--

18.LPD

---

 

 

17. LPD

---

 

--

16.LPD

ET- 111

Jakub Nové Měst

10 let

15.LPD

--

--

--

14. LPD   

--

--

 

13. LPD

--

--

 

12. LPD   

--

- -

- -

11. LPD   

ET-96

Mladej Anténa Zbraslav

  12 let

10. LPD   

ET-96

Mladej Anténa Zbraslav

  11 let

9. LPD   

ET-97

Dan Budějovice

  13 let

8.LPD

Nehodnoceno

 

 

7. LPD   

ET-118  

Flash Desná

  13 let

6. LPD   

ET-75  

NIKA                                 

  16 let

5. LPD   

ET-128 

Martin Propadlice           

  12 let

4. LPD   

CL-18 

Cvrček Varnsdorf            

  14 let

3. LPD   

ET-36

Ríša z Propadlice             

  11 let

CL-18 

Cvrček Varnsdorf             

  13 let